Новости

15.02.2021

ХТЗ ГЛИБОКО МОДЕРНІЗУЄ ВИРОБНИЦТВО

На Харківському тракторному заводі відбувається масштабна модернізація виробництва зі зміною обладнання та оновленням технологій.

Одним із прикладів модернізації стало створення нової ділянки механічної обробки деталей. Із цією метою закуплено і введено в експлуатацію прогресивне обладнання виробництва Японії та Німеччини.

Також на ХТЗ з'явився новий цех по литтю деталей, що працює за технологією лиття по моделях, що газифікуються. Дана технологія дозволяє збільшити точність лиття при значному зменшенні витрат на обладнання і матеріали, скоротити число технологічних операцій і звести до мінімуму кількість відходів виробництва.

Цими прикладами масштабність завдань з модернізації ХТЗ не обмежується. На підприємстві проводиться реконструкція виробничих цехів, інженерних споруд і продовжує закуповуватися нове обладнання.

Раніше на Харківському тракторному заводі було введено в роботу лінію хіміко-термічної обробки металів від всесвітньо відомої компанії Ipsen, що дозволило значно підвищити якість термічної обробки деталей.