Новости

20.01.2021

ТОВ «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» - ПЕРЕМОЖЕЦЬ UKRAINIAN EMPLOYERS AWARDS 2020

LOZOVA MACHINERY стали переможцем щорічної премії Федерації роботодавців України Ukrainian Employers Awards-2020 (Нагороди роботодавців України) в номінації «Експорт без кордонів».

Цією нагородою ФРУ відзначає людей і компанії, які реальними справами сприяють розвитку бізнесу і соціальної відповідальності в Україні.

В умовах карантину LOZOVA MACHINERY продовжує працювати, випускати техніку, освоювати нові ринки і розвивати нові виробничі напрямки, з дотриманням всіх необхідних санітарних норм і заходів захисту.

Експортна складова продукції завжди була важливою для компанії. Сьогодні географія поставок і дилерська мережа бренду охоплює держави Східної та Західної Європи, Північної Америки, країни Балтії і СНД.

LOZOVA MACHINERY є активним учасником найбільших галузевих міжнародних виставок, Днів поля та інших агроподій, в їх числі масштабна світова агропромислова виставка AGRITECHNICA (Німеччина), ряд відомих сільськогосподарських виставок Канади і Великобританії.

У планах LOZOVA MACHINERY на 2021 рік продовжити динамічне зростання експорту, розширити номенклатуру техніки, що поставляється і наростити присутність бренду в Канаді та ЄС.