Новости

01.10.2020

ПІД ЧАС «АГРОЕКСПО – 2020» ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ АСОЦІАЦІЇ «УКРАГРОМАШ»

У Кропивницькому під час «АгроЕкспо – 2020» відбулось засідання Асоціації «Украгромаш» за участі запрошених представників машинобудівних підприємств та інших об’єднань бізнесу.

Присутні привітали нового голову Ради Асоціації Анатолія Гіршфельда.

Говорили про роботу держпрограми часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки, про її позитивну практику та серйозні результати. Виставка стала їх наочною демонстрацією.

Адже значна кількість експонентів виставки – учасники саме цієї програми.

Загальна сума профінансованої компенсації на сьогодні складає 863,5 млн грн. Зокрема, кошти отримали 2 497 аграріїв, які за вказаний період придбали 5 036 одиниць сільгосптехніки та обладнання.

Наразі до переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 185 підприємства, номенклатуру продукції розширено до 13841 одиниці сільгосптехніки та обладнання.

Нагадаємо, за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у 2020 році передбачено 1 млрд грн.

Учасники засідання домовились, що спільно підготують пропозиції щодо вдосконалення програми, для забезпечення додаткового стимулювання галузі.

Підсумкове засідання Асоціації цього року буде проведене наприкінці листопада.