Новости

13.02.2019

Новини компаній: За рік ХТЗ подвоїв обсяги експорту

Харківський тракторний завод (ХТЗ) за підсумками 2018 року подвоїв обсяги експорту в порівнянні з показниками 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії ХТЗ.

Модернізована техніка виробництва харківського заводу затребувана на ринках Молдови, Казахстану, Вірменії, Польщі, Болгарії, Румунії, Литви та Грузії. Найдальша точка поставок — Нова Зеландія, також завод придивляється до ринків країн регіону Океанія, вивчає можливість поставок на африканський континент.

За два роки роботи у складі групи DCH, ХТЗ не тільки відродив виробництво, а і запропонував ринку сучасну модернізовану техніку, яка володіє критично важливими характеристиками для сільського господарства.

Прихід інвестора, зацікавленого в розвитку економіки Харківської області, став важливим, якщо не ключовою подією для Харківського тракторного заводу. Інвестиції групи DCH в модернізацію ХТЗ — багатомільйонна довгострокова програма, яка дозволила створити техніку, яка дійсно цікава ринку. А експорт — найкращий індикатор цього успіху.

Довідка:

Харківський тракторний завод (ХТЗ) — єдиний у країнах колишнього СНД виробник колісних, так і гусеничних тракторів. Це найбільше машинобудівне підприємство України, яке веде свою історію з 1930 року. У 2016 році було придбано групою DCH.