Новости

10.12.2018

Харківський підшипниковий: підсумки і перспективи

2018 рік ознаменувався для Харківського підшипникового заводу великим презентаційним світовим турне «Discover HARP».

У чому його суть? У свій час продукція ХАРП поставлялася у більш ніж 40 країн світу. Після розпаду Радянського Союзу завод на деякий час втратив зв'язки з багатьма ринками. Взятий ним у 2000-і роки курс на глибоку модернізацію виробництва дозволив ХАРП не тільки відновити, але і примножити виробничий і інжиніринговий потенціал, завод щорічно освоює і випускає більше 100 модифікацій підшипників і вузлів світового рівня якості.

Мета туру «Discover HARP» — продемонструвати можливості і компетенції ХАРП для світового аграрного співтовариства, дозволивши зарубіжних ринків знову відкрити для себе Харківський підшипниковий завод і оцінити високий рівень його розробок і продукції.

У межах турне цього року ХАРП взяв участь у більш ніж 30 міжнародних виставках, відвідав понад 20 країн Європи, Північної Америки, Східної Азії та СНД.

За підсумками участі у міжнародних виставках продукція ХАРП привернула увагу численних відвідувачів з Хорватії, Греції, Данії, Угорщини, Румунії, Німеччини та інших країн. Продукція харківського заводу затребувана в Болгарії, Чехії та Польщі.

ХАРП впевнено встав на ноги у Прибалтиці — компанія JSC IGNERA продовжила на другий рік дистриб'юторський ексклюзивний контракт, представляючи продукцію HARP у Литві і Латвії.

Плануються виходи на ринки Вірменії, Грузії, Таджикистану, Туреччини, а також повернення на ринки Аргентини і Бразилії, куди раніше ХАРП поставляв продукцію, але після введення інструментів державного регулювання зовнішньої торгівлі процес поставки дуже ускладнився, а загороджувальні мита у цих країнах фактично витиснули підшипники з ринку.

Набирають обертів з продажу як в Україні, так і на світовому ринку підшипники з новими сучасними конструкціями ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які забезпечують 100%-ну герметичність і захист. Крім цього, у 2018 році спостерігається зростаючий попит на загальнопромислові підшипники HARP — у порівнянні з попереднім роком потреба і, відповідно, обсяги виробництва харківського заводу збільшилися на 50%.

ХАРП завжди прагне бути ближче до свого споживача. І саме з цією метою проводить відкриті вебінари і екскурсії на підприємство. Старт промислового туру на виробництво відбувся у липні, і з того моменту завод відвідали ббільше 100 осіб: представники дилерських компаній, торгуючих організацій, машинобудівних підприємств, фахівці з IT-сфери, які більше дізналися про ХАРП як про потужний сучасному підприємстві зі славною 70-річної історією і побачили, як завод працює і розвивається.