Новости

18.05.2016

На Харківщині завершуються весняно-польові роботи

За повідомленням керівника агропромислового комплексу Харківщини, директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації Олександра Нездюр, у регіоні завершуються весняно-польові роботи.

«Станом на 16 травня по всіх категоріях господарств області майже завершили посів ярих сільськогосподарських культур. Так посів ярих зернових і зернобобових культур проведено на площі 485,1 тис. га, або 94% до прогнозу (515,4 тис. га). З них ранніх зернових і зернобобових культур посіяно 220,8 тис. га. Одними з перших завершили посів зернових культур господарства Богодухівського району», — зазначив Олександр Нездюр.

Близькі до завершення посіву зернових культур господарства Золочівського, Вовчанського, Сахновщинського, Лозівського, Красноградського і Чугуївського районів.

Також директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА підкреслив, що повністю виконаний план посіву цукрового буряка в 21 районі області. За його словами, цукрові буряки посіяно на площі 23,4 тис. га, що становить 100% до прогнозованої площі.

Крім того, господарства трьох районів області — Барвінківського, Богодухівського та Краснокутського — завершили посів соняшнику. Всього ж посіяно 345,3 тис. га, що становить 89% від запланованої площі (387,6 тис. га).