Новости

16.09.2014

Розпочата робота над проектом Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2014 №404 схвалено Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2015 рік та основні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2016 та 2017 роки.

З урахуванням вказаного документу, а також методичних рекомендацій з прогнозування основних макропоказників на короткостроковий період, отриманих від Міністерства економічного розвитку і торгівлі, в Харківській області розпочата робота щодо розробки проекту Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік.

Як зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Райнін, — повідомляє прес-служба облдержадміністрації, — сьогодні у державній регіональній політиці акценти переносяться з суто галузевого на збалансоване територіально-галузеве планування.

Тому до процесу розробки проекту Програми передбачається залучити відомих економістів, експертів європейського рівня, представників вищої школи, а також досвідчених та фахових керівників і спеціалістів провідних харківських підприємств.